Adana Medyum Hocalar

İnsanların manevi alemlerin enerjilerinden çekinmesinin en büyük sebeplerinden kabul edilen korku, özellikle büyü söz konusu olduğunda bilen, bilmeyen herkesin aklına girmektedir. Özellikle yoğun bir şekilde insanların büyü konusunda korkutulmasına neden olan kara propagandalar, herkesin medyum hocalardan uzaklaşmasına neden olmaktadır. Adana medyum hocalarının pek çok kez dikkat çektiği bu konunun mutlaka netleştirilmesi gerekmektedir.

Büyülerden korkulmasının en büyük sebebi, yapılan büyünün geri döneceğinin ve yaptıran kişiye zarar vereceğinin sanılmasıdır. Ancak, böyle bir durum hiçbir koşulda söz konusu değildir. Genellikle filmlerde yaygın olarak bahsedilen bu kavram, sadece senaryo gereği işlenmekte olsa da insanların aklını karıştırmaktadır. Adana medyum hocaları, bu konuyla ilgili özellikle açıklama yaparak, bu tarz bir durumun insanın başına gelmesinin mümkün olmadığını, sadece söylentiden ibaret olduğunu belirtmektedir.

Konu manevi alemler olduğu zaman bilebileceğimiz şeyler kısıtlı olduğu için ister istemez söylentilere inanmaya meylediyoruz. Özellikle film ve dizilerde sıkça yanlış tanıtılan medyumluk işi, gün geçtikçe insanların korktuğu bir kavrama dönüşmeye başlıyor. Medyum hocalar her daim buna dikkat çekse ve yapılan çalışmaların tamamen doğal, hayatın bir parçası olduğundan bahsetse de insanlar hala bu konuda çekinmektedir. Adana medyum hocaları, bu konuyla ilgili bilinç kazandırmak için sosyal medya üzerinden çeşitli paylaşımlar yapıyor olsa bile, insanların yanlışa inanmaya olan yönelimi hocaların işini zorlaştırmaktadır.

Medyumluk, her zaman kafa karıştıran, gizemli bir alan olarak kabul ediliyor. Özellikle eğitimlerin ve kullanılan yöntemlerin her zaman için gizli kalmasının gerekliliği, medyum hocaları da aynı şekilde fazlasıyla gizemli insanlar olarak tanıtıyor. Bu durum, bilgi ve işleyiş konusunda geçerli olsa da, Adana medyum hocaları başta olmak üzere, her gerçek medyum hoca, kendini saklamadan ve dürüst şekilde insanlarla iletişime geçmektedir. Medyumlarla çalışırken, bu gizliliğin medyum hocanın şahsı ile ilgili değil, sadece yapılan çalışmalar ve kadim bilgiler ile ilgili olduğu unutulmamalıdır.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir