Canbar Büyüsü

Bir büyü doğru şekilde yapılırsa, dünyevi faktörlerden tamamen uzak olarak işleyişini sürdürür. Gayb alemlerinin enerjileri tarafından gerçekleştirilen büyü uygulamaları, dışarıdan herhangi bir müdahale olmadığı sürece, kendiliğinden bozulmazlar.

Canbar büyüsü, oldukça güçlü ve özel bir büyüdür. Bu nedenle, diğer büyülerde olduğu gibi zaman aşımı gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece, büyü bozma çalışması yapılması halinde bozulan canbar büyüsü, uygulama yapıldıktan sonra ömür boyu etkisini sürdürür ve büyüyü yaptıran kişinin isteklerine yanıt verir.

Büyü yapılırken, her medyum hoca yaptığı büyünün korunması ve daha zor bozulması için ek önlemler alır. Bu sayede, fiziksel olarak değişen şartlar büyüyü bozamaz veya etkisini azaltamaz. Ancak, şartların tamamen değişmesi ve tarafların üzerinde büyük değişimler, travmalar ve buna benzer olaylar yaşanması halinde büyünün etkisinde çeşitli değişkenlikler gözlemlenebilir.

Medyum hocalar, canbar büyüsü yaparken bozulmaması için özel çalışmalara başvurabilir. Özellikle, büyüyü yaptıran kişinin anlattıkları, büyünün yapıldığı kişinin enerjisi ve buna benzer unsurlar göz önünde bulundurularak gerekli çalışmalar belirlenir.

Eğer canbar büyüsü yapılan kişiler herhangi bir travma yaşamazsa, hayatlarında büyük bir değişim söz konusu olmazsa, bu büyünün etkisi kendiliğinden bozulmaz. Bozulsa bile, kısa bir çalışma ile tekrar eksi haline getirilebilir.

Bir büyünün çevresel etmenlere ve büyü bozma çalışmalarına ne kadar uzun süre dayanabileceği tamamen medyum hocanın nefes kuvveti ile alakalıdır. Eğer büyüyü yapan medyum hoca nefesi kuvvetli biriyse, büyünün bilinçli bir şekilde bozulması bile zorlaşacaktır. Bunun üzerine, bir de çeşitli korunma çalışmaları yapılırsa, büyü kesinlikle bozulmayacaktır.

Bu durumda, yapılan canbar büyüsünün çok önemli çevresel etmenler olmaması veya büyü bozma çalışması uygulanmaması halinde kendiliğinden bozulması mümkün değildir. Özellikle güçlü bir büyü olduğu için, canbar büyüsünün sıra dışı şartlar olmadığı sürece ömür boyu dayanabileceğine emin olabilirsiniz.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir