Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, bir kez gerçekleştirildikten sonra çevresel şartlar nedeniyle yenilenmeye ihtiyaç duyabilir. Normal şartlarda, bir büyü bir kez yapıldıktan sonra herhangi bir bozma eylemi gerçekleştirilmezse etkisini yitirmez. Ancak, çevresel faktörlerin enerjisel boyutlara etkisi olabileceğini göz önünde bulundurarak, yapılan büyünün çevresel faktörlerden etkilenebileceğini de unutmamak gereklidir.

Örnek vermek gerekirse, soğutma büyüsü yapılan bir kişi, soğutulmak istenen bir olay ile sürekli iç içe bir yaşam sürdürürse, eninde sonunda büyünün etkisi zayıflayacak ve kişi tekrar o olaya bağlanacaktır. Bu nedenle, soğutma büyüsünün uzun ömürlü olabilmesi için, öncelikli olarak kişilerin soğumak istendiği olaylardan veya insanlardan uzak tutulması gereklidir.

Bazı durumlarda, soğutma büyüsü yapılan olay ve kişilerden uzak kalmak mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda, yine soğutma büyüsü zaman içerisinde etkisini yitirebilecek veya zayıflayabilecek olsa da, büyünün tam olarak kaybolmaması için gerekli çalışmalar medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilir.

Soğutma büyüsünün kendiliğinden bozulmaması için, medyum hocanın bu çalışmada ne kadar tecrübeli olduğunun anlaşılması çok önemlidir. Eğer medyum hoca, bu işte yeteri kadar tecrübeliyse, hangi soğutma büyüsünün hangi olay için etkili olacağını bilecek, böylece bozulma veya etkinin zayıflaması gibi durumlara yönelik ek önlemler alacaktır.

Soğutma büyüsünün uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, sadece medyum hocadan değil, aynı zamanda kendinizden de çaba göstermeniz gereklidir. Özellikle, soğutma büyüsü talep edilen konu ile ilgili, tüm açıklığınız ile her şeyi anlatmalı ve buna göre medyum hocanın karar almasını sağlamanız elzemdir. Medyum hocalar ise, sizden aldıkları bilgilere güvenerek gerekli uygulamaları yapacak ve soğutma büyüsünü gerçekleştirecektir.

Soğutma büyüsü, büyü bozma uygulamaları ile de bozulabilir. Bu gibi bir durumda, yine medyum hoca ile iletişime geçerek ne yapacağınız konusunda fikir almanız gerekebilir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir