Danimarka Medyum Hocalar

Pek çok medyum hoca, yaptıkları çalışmalarda hayatları boyunca aldıkları eğitimlerin meyvelerini kullanmaktadır. Medyumluk işi, hayat boyu eğitim gerektirdiği için, çok küçük yaşlardan başlayarak, nefes gücü yüksek olan kişiler, üstat medyumlar tarafından yetiştirilmektedir. El verme yöntemi ile aktarılan bilgiler neticesinde, dünyanın her ülkesinde faaliyet gösteren pek çok medyum yetişmiştir.

Medyumluk işi, gerçekten uygulandığı ve hakiki bir eğitim verilerek öğretildiği sürece, ortaya koyulan işin niteliği de oldukça özel olacaktır. İster Danimarka medyum hocaları, ister farklı bir ülkede faaliyet gösteren hocalar olsun, bu uzun soluklu ve gerekli eğitim tamamlandığı sürece medyum hocaların yaptıkları büyüler de fazlasıyla verimli olacaktır.

Medyum hocalar, kendilerine başvuran herkesin isteklerine göre, gayb alemlerinin ilimlerini ve enerjilerini kullanarak fiziki dünyadaki isteklerin gerçekleşmesine vesile olmaktadır. Bu vesile, yıllar boyu elde edilen ilimden gelen bilgi neticesinde sağlanmaktadır. Bu tarz bir durum söz konusu olduğu için, medyum hocaların aldığı eğitimin evrensel ve her yerde geçerli olduğu söylenebilir. Yani, Danimarka medyum hocaları da, Türkiye medyum hocaları da, nerede oldukları farketmeksizin, aynı nitelikte büyü çalışmaları gerçekleştirebilir.

Medyum hoca arayışı içerisinde olan pek çok kişi, Türkiye’de bulunuyor olsa bile, kimi zaman farklı ülkelerde yaşayan medyum hocalarla bile çalışıyor olabilir. Özellikle, medyum hocaya yakın olmanın gerekmediği, kargo veya posta yoluyla elde edilebilen, muska, vefk benzeri çalışmalarda, Danimarka medyum hocalarıyla veya herhangi bir başkasıyla çalışmak hiçbir fark yaratmamaktadır. Böyle bir durum söz konusuyken bile, medyum hocaların ülkelere göre daha başarılı olacağını düşünmek büyük bir yanılgıdan ibarettir.

Medyum olmak için yıllar süren, özel bir eğitim gerekir. Hangi ülke olursa olsun, hocaların aldıkları eğitim ortaktır. Bu nedenle, medyum hocalarla çalışırken, hangi ülkede bulunduklarına göre değil, bugüne kadar yaptıkları işlere göre seçim yapmak gereklidir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir