Almanya Medyum Hocalar

İnsanlar, yaptırdıkları büyülerin hemen, anında etki etmesini talep ediyor olsa da, medyum hocalar tarafından yapılan çalışmaların bu kadar hızlı etki edebilmesi mümkün olmamaktadır. Her çalışma için geçerli olan bu durum, büyü yaptıran kişilerin belli bir süre beklemesini ve şartların yerine gelmesini gerektirir.

Almanya medyum hocaları için de geçerli olan bu durum, büyünün ne zaman tutacağını bilinmez hale getirir. Hangi ülkede yaptırıyor olursanız olun, bir büyü yaptırdığınız zaman, bu büyünün ne zaman tutacağını anlamak için beklemekten başka çareniz bulunmaz.

Medyum hocalar, yapılan büyünün türüne ve tekniklerine göre belli bir süre verebilirler. Ortalama olarak bir haftada gerçekleşen büyü uygulamaları, bu süre içerisinde yavaş da olsa etkisini göstermeye başlar. Bu etkilerin kesin olarak görülebilmesi daha uzun süre alabileceği gibi, kimi durumlarda, medyum hocanın nefes gücüne bağlı olarak çok daha kısa olabilir.

Almanya medyum hocaları, aynı diğer ülkelerdeki hocalar gibi, bu konuyla ilgili net bir yorum yapmaktan kaçınırlar. Çünkü, her büyünün farklı bir çalışma gerektirdiğini, bu çalışmanın sonuçlarını bilebilmek için de kişinin enerjisinin okunması gerektiğini bilirler. Bu doğrultuda, bir büyünün ne zaman tutacağını bilebilmek için, öncelikli olarak çalışmanın gerçekleştirilmesi gereklidir.

Herhangi bir medyum hoca, ne yapıyor olursa olsun, başarılı bir sonuç alabilmek için mutlaka inceleme yapmalı ve buna uygun yöntemler uygulamalıdır. Bu incelemelerin en başında, büyü yapılacak olan kişi gelir. Bu nedenle, Almanya medyum hocaları da, işin doğası gereği, herhangi bir çalışma yapmadan, büyünün ne zaman tutacağını söylemekten kaçınırlar.

Büyü ve medyumluk uygulamaları fazlaca emek isteyen ve uzun yıllar eğitim almadan bilinemeyecek şeylerdir. Medyum hocalar, her ne kadar insanların sorularına tam olarak yanıt vermek için çalışıyor olsalar da, her zaman, her konunun cevabının alınamayacağının bilinmesi gerekir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir