Büyü Bozma

İnsanlar, hayatlarında belli şeyler elde edebilmek için büyü yöntemine çok sık başvururlar. Bu yöntemler içerisinde, kimi zaman fazlasıyla karmaşık gerekliliklere sahip olan büyüler mevcut olabilir. Çoğu zaman, bu büyüleri yapan hocalar, büyünün bozulamayacağını söylese de, aslında her büyü, doğru çalışma yapılabilirse bozulabilir.

Dünyada hiçbir şey sürekli olmadığı gibi, gaybi alemlerde de aynı şekilde hiçbir şey sürekli değildir. Eğer doğru çalışma uygulanırsa ve büyü bozan hocaların bilgisi yeterliyse, en güçlü büyü çalışması bile tersine çevrilerek bozulabilir.

Büyü bozan hocalar, her büyüyü bozabilecek olsalar bile, bu konuya her zaman temkinli yaklaşırlar. Teorik olarak, bozulamayacak hiçbir büyü bulunmaz. Ancak, bazı büyülerin bozulması uzun süreler alabilir. Yapılacak çalışma bir gün sürebileceği gibi, aylarca her gün çalışma yapılması bile gerekebilir. Bu durum, tamamen büyü yapan kişiye, yapılan büyünün türüne ve uygulanan yönteme ve büyü bozan hocanın nefes gücüne bağlıdır.

Eğer bir büyü bozma çalışması yaptırmak istiyorsanız, mutlaka işinde uzman bir hoca ile çalışmanız gereklidir. Eğer büyü bozan hoca yeteri kadar tecrübe sahibi değilse, bu durumda büyünün niteliğini anlayamayacak ve doğru çalışmayı bulamayacaktır. Aynı şekilde, eğer büyü bozan hocanın nefes gücü yetersiz kalırsa, büyü bozma çalışması anlamsızlaşacaktır.

Gaybi alemlerin enerjileri basite alınabilecek şeyler değildir. Her ne olursa olsun, en basit büyüde bile geniş bir karmaşa ve özel çalışma gerekliliği bulunur. Bu nedenle, büyü bozduracağınız hocanın niteliği önemlidir.

Büyü bozan hocalar konusunda mutlaka iyi bir araştırma yapmanız ve bu araştırma sonucunda kararınızı vermeniz gereklidir. Eğer araştırma yapmadan, rastgele bir hoca ile çalışırsanız, istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Özellikle, bu alanda bir iş yaptıracakken, mutlaka derin bir araştırma yapmanız zorunludur.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir