Ayırma Büyüsü

Sevgi ve birliktelik, şartlar ne olursa olsun hiçbir zaman şansa bırakılmaması gereken bir olgudur. Bir insan, sevdiği kişiyi elde etmek için her şeyi yapmakta haklıdır. Eskilerin söylediği gibi, aşkta ve savaşta kural olmaz mantığı ile, eğer bir kişinin sizinle daha mutlu olacağını düşünüyorsanız, bu kişinin birlikte olduğu kişiden uzaklaşmasını istemek en doğal hakkınızdır.

İnsanlar, zaman zaman olmaması gereken birliktelikler içerisine girebilirler. Bu birliktelik, içerisindeki kişinin duygular ve diğer çevresel şartlar nedeniyle etrafı görememesine, olması gerektiği gibi davranamamasına neden olabilir. Aslında farkında olması gerekirken, hiçbir şey anlamayarak yaşantısına devam etmesine yol açabilir. Böyle durumlarda, bu kişinin zararlı ilişkisini bitirmek amacıyla ayırma büyüsüne başvurulabilir.

Medyum hocalar, iki kişi arasında istenmeyen bir ilişki söz konusu olduğunda, birden fazla tekniği bulunan ayırma büyülerini uygulayarak kişiler arasındaki duyguları tamamen yok edebilmektedir. Çok sayıda medyum hoca tarafından uygulanabilen bu büyüler, aradaki arkadaşlık bağını dahi yok ederek, tekrar barışma ihtimalini ortadan kaldırmayı sağlayabilir.

Ayırma büyüsü, iki kişiyi alakadar ettiği için, medyum hocanın bu konudaki becerileri önemli rol oynamaktadır. Büyü uygulamalarında, her daim her şeyden önce enerjilerin okunması ve buna göre karar verilmesi gerekli olduğu için, medyum hocaların tecrübesi ayırma büyüsünün temelini oluşturur.

Medyum hoca eğer alanında yeteri kadar iyiyse, kişilerin birbirlerine nasıl bağlandığını anlayacak, bunun ardından ayrılmaları için gereken çalışmayı belirleyecektir. Ayırma büyüsü, çoğu zaman soğutma büyüsü ile bir bütün olarak uygulanmaktadır. Pek çok farklı yöntemi bulunuyor olsa da, medyum hocalar, ihtiyaç halinde bu büyüyü vefkler ve muskalarla da yapabilmektedir. Vefk yöntemi ayırma için çok yaygın olmasa bile, diğer yöntemlerin etkisinin şüpheli olduğu durumlarda, işlemin başarısını garantiye almak için uygulanabilmektedir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir